Au început înscrierile pentru grupa ce va incepe în Martie 2024! Inscrierile se fac doar pe bază de programare la numarul de telefon al secretariatului 0732505103

Brain & Bones angajeaza tehnician veterinar

Daca simti ca ai nevoie de o schimbare in 2019, poți sa începi o cariera in neurologie, neurochirugie, traumatologie, ortopedie, artroscopie, anesteziologie sau imagistica, la Brains & Bones.

Iti oferim șansa sa lucrezi într-un spital veterinar cu echipamente și instrumentar de ultima generație și sa ai acces la toată experiența colegilor noștri, dar așteptăm in schimb din partea ta ambiție, responsabilitate, seriozitate, precum și o dorința permanenta de dezvoltare profesională.

Fie ca ești medic, student sau tehnician veterinar, asteptam sa ne trimiti CV-ul tău pe email sau sa ne contactezi telefonic.

🖥 contact@ortoneurocenter.ro
🖥 recepțiebrainsandbones@gmail.com